Piszą o nas...

Wywiad z Katarzyną Kotas

Uczennica klasy 3C Katarzyna Kotas zadebiutowała w konkursie Wydawnictwa Literackiego "The Cold Desire". Opowiadanie pt. "Herbaciarnia Kwitnących Płomyków" będzie w najbliższym czasie wydane w Antologii Opowiadań Yaoi "Płomienie". "Hebraciarnia..." została bardzo ciepło odebrana przez Wydawnictwo. Spośród wielu nadesłanych prac opowiadanie Katarzyny, jako jedno z 10, dostało się do Antologii.

WYWIAD.
Wywiad prowadzi - bibliotekarz szkolny, Pani Grażyna Nir.

Pani Grażyna Nir: Jak dowiedziałaś się, że Twoje opowiadanie dostało się do Antologii?

Katarzyna Kotas: Po upływie terminu nadsyłania prac codziennie wchodziłam na stronę Wydawnictwa, oczekując wyników. Czekać przyszło mi zaledwie 3 dni: 3 maja sprawdzając e-maila natknęłam się na wiadomość z Wydawnictwa, zawiadamiającą mnie, że opowiadanie zakwalifikowało się. Moja euforia była ogromna. Przez kolejny dni nie dowierzałam, że to na prawdę się stało.

PGN: Po tak dużym sukcesie masz zamiar kontynuować pasje pisarskie?

KK: Oczywiście. Pisanie jest od dawna moją pasją i nie mam zamiaru jej porzucić. Chcę się rozwijać w tym kierunku. Dostanie się do Antologii jest dla mnie dodatkową motywacją.

PGN: O czym będzie Twoja następna książka?

KK: W kolejnych książkach czy opowiadaniach chcę zwrócić uwagę ludzi na problemy innych. Niepełnosprawność, kalectwo... nie tylko oczywiście, jednak... Mam pewne cele wyższe, które chcę zrealizować. Na pierwszy ogień pójdzie opowiadanie pisane wraz z drogą mi przyjaciółką - Małgorzatą Kinowską, o problematycznym życiu problematycznych ludzi, którzy kochają się mimo wszystko.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych